Oracle Day 2013

oracleday

Oracle Day 2013, 14 Kasım 2013 İstanbul Kongre Merkezinde gerçekleştirildi. Genel olarak etkinliğe katılım eski yıllara göre daha az gibi görünse de sunum esnasında gördüğüm kadarı ile sunumlar oldukça yoğun katılım ile gerçekleşti. Özellike TROUG’un salon 8 de sunumlarına yoğun bir ilgi vardı.

salon1

salon2

salon3

CAM00312TROUG bu yıl Oracle Day’de  üyelerinin ve sponsorlarının desteği ile müthiş bir dergi hazırladı ve etkinliğe kayıt anında dağıtılan paketlerde tüm katılımcılara bu dergi ulaştırıldı. Derginin içeriği gerçekten mükemmel diyebilirim. İçinde benimde bir yazı ile katkıda bulunduğum birbirinden faydalı 15 makale bulunuyor. Bu mükemmel çalışmadan dolayı başta TROUG yönetim kurulundan Ümit VAROL‘a, yazı yazan tüm arkadaşlara, sponsorlarımıza ve tüm üyelerimize teşekkür ediyorum.

Dergi Oracle Day’de gerçekten bir hayli ilgi gördü. Etkinlik çıkışında bile kayıt masasından dergi temin etmeye çalışan katılımcı olduğunu rahatça gözlemleyebildim. Bu dergiyi hard copy olarak elde eden herkesi şanslı gördüğümü belirtmeliyim. TROUG LOG özel sayısına linkten erişebilirsiniz. http://www.troug.org/trouglog2013/

Birazcıkta TROUG sunumlarından bahsedecek olursam, sunumların çok kaliteli ve teknik manada doyurucu olduğunu söylemeliyim. Sunum aralarında katılımcılardan aldığımız geri dönüşler oldukça iyiydi. Özellikle 12c ile ilgili teknik sunumlar herkeste merak uyandırdı.

Oracle Day 2013,  genel itibari ile Oracle Open World 2013 etkinliğinin izlerini taşıdığını rahatça söyleyebiliriz. Bu etki TROUG sunumlarında da vardı, Yönetim Kurulu üyelerimizden  Gürcan ORHAN ve Yasin SAYGILI’nın sunumları bu bağlamda oldukça etkili olduğunu söyleyebilirim.

Oracle Day 2013 kendi açımdan dolu dolu geçti diyebilirim. Bu güzel etkinliğe ev sahipliği yapan Oracle Türkiye ekibine ve sunumlarda bizleri yalnız bırakmayan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.

TROUG SUNUMLARINDAN KARELER

gatilhsensoy myilmaz panel zbesiroglu

Advertisements

About ... from Emrah METE

Bilgisayar Mühendisi
This entry was posted in Oracle, Root and tagged , , , . Bookmark the permalink.

One Response to Oracle Day 2013

  1. Hmm it looks like your site ate my first comment
    (it was super long) so I guess I’ll just sum it up what I submitted and say, I’m thoroughly enjoying your blog.
    I too am an aspiring blog writer but I’m still new to the
    whole thing. Do you have any suggestions for novice blog writers?
    I’d definitely appreciate it.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.