Yıldız Teknik Üniversitesi – Bilgisayar Mühendisliği Sunumu

Herkese Selam,

Sizlere bugün Yıldız Teknik Üniversitesi – Bilgisayar Mühendisliği (Eski Bölümümüz :)) bölümündeki Bilgisayar Semineri dersinde Erkan Haspulat‘la beraber yaptığımız sunumdan bahis edicem. Yazıya girmeden önce  bize bu nazik teklifi sunan ve sunum için iyi bir ortam sağlayan Yrd. Doç. Dr. Utku KALAY hocamıza çok teşekkür ediyoruz.

Yaptığımız sunumun içeriği “Kurumsal Dünyada Yazılım Geliştirme ve Veritabanı Programcılığı” üzerine idi. Bu konular çerçevesinde yaklaşık 2 saat soluksuz bir sohbet yaptık dersi alan arkadaşlarla. Sunuma ilgi gerçekten çok yüksekti, katılan arkadaşlara tekrardan teşekkür ediyorum. Bilgisayar Mühendisi adayı arkadaşlarla çok eğlenceli güzel bir sohbet yaptık, onların bulunduğu piskolojiyi atlatalı çok olmadığından iletişim anlamında hiç problem yaşamadık diyebiliriz. Oldukça ilgili ve güzel sorular yönelten bilinçli bir topluluktu diyebilirim. Onlara sektörde şuana kadar edindiğimiz bilgileri ve öğrenciyken neleri yapmanın doğru olacağını en azından farklı bir vizyon verebilme adına aktardık. Bizi sabırla dinledikleri ve interaktif bir sunum deneyimi yaşattıkları için tekrardan çok teşekkür ediyoruz. Sizlerle olmak çok güzeldi. Devamının olması dileği ile.

Bu arada deyinmeden geçemicem, Bilgisayar Mühendislğinin Davutpaşaya taşınması oldukça güzel olmuş. Yeni binaları, labrotuvarları ve sınıfları gayet güzel ve teknolojik bir hale  gelmiş. Emeği geçenlere teşekkürler.

Not: Sunum materyelimiz yok denecek kadar azdı 🙂 Doğaçlama  bir sunum yaptığımızı söyleyebiliriz. Ancak yinede sunumun kendisine bakıp ne konuştuğumuzu hatırlamak isteyenarkadaşlar olursa sunumu paylaşıyorum :).   Kurumsal Dünyada Yazılım Geliştirme ve Veritabanı Programcılığı_

Advertisements

About ... from Emrah METE

Bilgisayar Mühendisi
This entry was posted in Root, Uncategorized and tagged , . Bookmark the permalink.

6 Responses to Yıldız Teknik Üniversitesi – Bilgisayar Mühendisliği Sunumu

 1. Ahmet Fuat Sungur says:

  keşke katılabilseydim çok eğlenceli bir sunum olmuştur eminim 🙂

  • Ahmet Fuat gerçekten çok eğlenceli güzel bir sunum oldu. Bu arada YTÜ – Bilgisayarın yeni yuvası çok güzel olmuş, okuyan arkadaşlar oldukça şanslı. Bir gün inş hep beraber gider farklı conceptlerde sunumlar yaparız arkadaşlara.

 2. Rasit says:

  Emrah hocam, sunumunun gayet basarili gectigine eminim, nice sunumlara diyorum 🙂

 3. Şefik says:

  şahsen çok beğendim, başarılı ve samimi bir sunumdu 🙂 sizleri tekrar sunum yaparken izlemek isterim

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.